#ГраСвітГромад
Гра світ Громад – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Це означає, що ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки кооперуючись та взаємодіючи.


Вартість: 2450 грн.

Ви зайшли у глухий кут, намагаючись продумати сценарії розвитку своєї громади?
У грі ви знайдете 10 базових сценаріїв, на основі яких, провівши серію ігр, ви легко зможете змоделювати кілька десятків сценаріїв розвитку громади та обрати найбільш реалістичні і бажані.
Маєте проблему з інтеграцією якоїсь групи населення громади?
Ігрова форма легко та просто дасть можливість вам стати на їх місце, а їх включити до спільної роботи над розвитком громади. У грі передбачено 8 найбільш значимих у громаді соціальних ролей, які для досягнення мети вимушені кооперуватись та співпрацювати.
Ресурси обмежені і ви вагаєтесь які пріоритети в розвитку громади виставити?
У грі передбачено та описано 32 різних інструментів розвитку громади від дуже простих до серйозних та технологічних. Це не тільки можливість навчитись але й обрати найкращі для своєї громади.
Молодь виїжджає і не повертається?
Можливо молоді люди не бачать своєї ролі та важливості у розвитку громади. З допомогою гри, вони навчаться не лише стратегуванню розвитку громади та використанню інструментів для такого розвитку. В першу чергу, вони зможуть усвідомити свою значимість та отримають перелік можливостей для подальшої самореалізації у власній громаді.
Потрібно піднімати місцеву економіку?
Гра допомагає розвивати такі рідкісні в наш час навики як фінансову, бюджетну та податкову культуру, яка базується на перевазі спільної вигоди над індивідуальною. Гра вчить розумінню, що бюджет громади – це спільні гроші, які мають бути використані на розвиток і використання яких потрібно контролювати.
Є конфліктні питання щодо шляхів розвитку громади?
Обіграйте ці питання через ігрові або власні сценарії. Цілком імовірно, що за ігровим столом ви знайдете спільні точки дотику та компромісні рішення. 96 життєвих обставин, які передбачені у грі дозволять вам по-іншому подивитись на свою роль у громаді та значення інших людей для вас.
Ви шукаєте нові обличчя, нових лідерів?
Гра проявляє лідерські якості в тих, хто готовий брати на себе відповідальність за досягнення стратегічних цілей, хто готовий приймати рішення по пріоритетах розвитку громади та використання тих чи інших інструментів розвитку.
Вартість однієї гри: 2450 грн.
ПОСПІШАЙТЕ!

ЗАЛИШИЛОСЬ примірників:
189
Гра в першу чергу буде корисна для:
1
голів та депутатів місцевих рад
2
працівників муніципалітетів
3
працівників та волонтерів громадських організацій
4
учасників проектів розвитку громад
5
груп стратегічного планування розвитку громад
6
підприємців
7
само-зайнятих осіб
8
активних громадян
9
учнівської молоді
Відгуки про #ГраСвітГромад
Оксана Глєбушкіна
Вчора ми тестували #ГраCвітГромад в нашому офісі. 2,5 години пролетіли дуже швидко. Це нереально крута гра, яка включає і проявляє всі власні риси, про які навіть і не знав. Це гарна можливість зрозуміти за якими умовами може громада розвиватись, ця гра розриває всі шаблони щодо ролей в грі - хто може бути сильним гравцем, а хто слабким. Просто мрію пограти в гру з нашими об'єднаними громадами, з якими працюємо в Програмі DOBRE!
Сергій Прийма
Українська асоціація міст, що навчаються
Гра у #ГраСвітГромад з працівниками освіти довела, що це гарний інструмент для формування суспільно відповідального громадянина, котрий можна використовувати в навчальних цілях.
Ірина Гурська
ГО "Громада ЖК Паркове місто"
До сегодняшнего дня, для многих понятие "громада" очень ефемерно. Но вот эта игра стимулирует понимание того, что реально может представлять из себя громада в результате взаимодействия и активного участия каждого из нас в жизни. Игра замечательная.
Інна Бойко
Развивать громады может быть очень увлекательно. Все мы родом из детства и я люблю игровые технологии и очень класно, что они могут применятся и в таких вопросах.
Святослав Сурма
Благодійний фонд «Фонд громад «РІДНЯ»
Класна гра. Має необмежені можливості розвитку самоусвідомлення представників громади як суб'єктів багатьох процесів у громаді. Така ідея зріла давно і ось зустріч з її матеріалізацією була захоплива і цікава. Велика повага до зробленого авторами та готуюсь, щоб її замовити. Велике бажання співпрацювати, щоб розвивати її тематику.
Костянтин Колесніков
Київська стратегічна спільнота
Хотите быть стратегами? Играйте в #ГраСвітГромад. Советую категорически!
Наші клієнти
Організації, які придбали і використовують #ГраСвітГромад у своїй роботі
Кількість гравців 2-6
Вік гравців 12+
Середня тривалість: 2 год
Що в коробці

— 10 сценаріїв розвитку громади;
— 32 інструменти для розвитку громади;
— 96 життєвих обставин;
— 25 комунальних та приватних об'єктів, що можуть бути побудовані в громаді;
— 8 соціальних ролей;
— Маркери індивідуального та командного прогресу;
— Ігрове поле;
— Відзнака мера;
— Ігрові гроші;
— Колода карт для ведучого гри;
— Правила гри.


© Всі права застережено

Made on
Tilda